City tour

PROHLÍDKA HURGHADY

Denně

Dospělí 15 Eur

Dítě 8 Eur * dětská sleva do věku 11,99 let

Prozkoumejte Hurghadu na této prohlídce. ​Objevte mešitu, kostel a přístav. Zažijte starou čtvrť El ​Dahar s tradiční egyptskou atmosférou, projděte se ​starým městem, prozkoumejte místní obchody a rybí trh.

Během naší prohlídky navštívíme tradiční centrum města s ​"Souk" - orientálním trhem, kde najdete ovoce, zeleninu, ​drůbež a všechny druhy koření. poté do koptského kostela, ​který byl před několika lety obnoven. Podíváme se do ​největší mešity v Hurghadě. Na závěr vám ukážeme ​moderní část Hurghady. Navštívíte Hurghada Marina – ​romantickou přístavní promenádu se spoustou luxusních ​jachet, restaurací a butiků a hned vedle přístavu najdete ​starý rybí trh, kde rybáři prodávají své úlovky.

V případě vašeho zájmu můžeme fakultativně zajít na večeři ​do výborné rybí restaurace , kde vám připraví čerstvě ulovené ​ryby či mořské plody.


SAHL HASHEESH

Denně

Dospělí 15 Eur

Dítě 8 Eur * dětská sleva do věku 11,99 let

Hranice města přecházejí v poušť, která tvoří obrovský kontrast ​k bohatému a luxusnímu městu. Sahl Hasheesh je turistická perla ​ohraničená pouští, horami a mořem.

Při vjezdu do města nás přivítá faraonská vstupní brána ​vytvořená ve stylu Karnaku, která hosta přenese do tajemné ​atmosféry starověkého Egypta. Takový příjezd bude obzvláště ​báječný večer, kdy budete procházet uličkou dovedně ​vyrobených a osvětlených kopií antických soch. Alej, orámovaná ​dvěma řadami zelených výsadeb a tisíci palem, vede na velkou ​venkovní vyhlídkovou plošinu – Piazza

Ocitneme se na překrásném náměstí s různobarevnými fontánami a vodními ​prvky uprostřed. Kolem jsou vybudovány stavby v pohádkovém stylu Tisíce a ​jedné noci. Piazza je jedno z nejkrásnějších míst na zemi k pozorování západu ​slunce.

Poté si uděláme procházku po boulevardu podél moře až k hlavnímu molu. Za tmy ​tam lze vidět velké množství ryb, které přitahuje světlo luceren.

Můžete si pronajmout golfový vozík a projet se po téměř 12 km dlouhé ​promenádě kolem moře. Pronájem golfového vozíku není v ceně výletu

HURGHADA + EL GOUNA

Denně

Dospělí 30 Eur

Dítě 15 Eur * dětská sleva do věku 11,99 let

Odjezd z hotelu kolem 14:00 do El Gouny. Na programu projížďka lodí El Gounou. Toto město je uměle vybudované na způsob Italských Benátek. Projížďka bude trvat přibližně hodinu vodními kanály. Po skončení se přesuneme do části DOWN TOWN. Na závěr k přístavu, kde je spousta krásných kaváren.

Další část výletu je prohlídka Hurghady, tam uvidíme Novou Marinu, největší místní mešitu a rybí trh. Závěrem výletu bude návštěva obchodů k nakoupení suvenýrů. Návštěva malého akvária v Daharu.

Návrat do hotelu kolem 20:00.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.